Combis
 

Wynajem hal w Tarnowie

Jeżeli szukają Państwo rzetelnej i profesjonalnej firmy oferującej wynajem hal produkcyjnych oraz magazyny i biura do wynajęcia – zachęcamy do współpracy z firmą Combis! Na rynku jesteśmy obecni od wielu lat, zdobyliśmy uznanie klientów z całej Polski. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Proponujemy atrakcyjne warunki wynajmu, w dobrych cenach!

wynajem biur
 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą magazynów do wynajęcia, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły! Jesteśmy dla Państwa dostępni od poniedziałku do piątku!

Wynajem magazynów

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wynajem hal produkcyjnych

33-150, Wola Rzędzińska 487 C
Tel./Fax: (14) 679 28 48
Tel.: 606 497 399
E-mail: kodrzywolek@op.pl

 

NASZE LOKALIZACJE

152482-98922-mapa3

 

 

 152483-14102-mapa2

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO. Zgoda jest zgodą dobrowolną.

Firma Combis Sp. z o.o. 33-150 Wola Rzędzińska 487 C, tel/fax 14 679 28 48 e-mail: kodrzywolek@op.pl jest administratorem Pani/Pana danych osobowych.

Pani/ Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy oraz w celu wysyłania ofert marketingowych oraz przesyłania informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej po uprzednio wyrażonej zgodzie.

Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana stanowią:

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 Z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO):

– osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów:

Pani/Pana dane mogą być udostępnione innym podmiotom tylko upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być firmy informatyczne realizujące usługi na nasze zlecenie w zakresie prowadzenia strony internetowej.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane na podstawie odrębnej zgody będą przechowywane do czasu jej odwołania.

Firma Combis Sp. z o.o nie będzie przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem).

Gdy uzna Pani/Pan, że Firma Combis Sp. z o.o. – administrator danych, przetwarza je w sposób naruszający przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku, ma Pani/ Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne.

Pani/Pan dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym profilowaniu.

Jesteśmy na Google+
Google+